Про нас

 

Богдан Суменко


Співзасновник Інформаційно-аналітичного Центру «Контент і Консалтинг»


Освіта:

1998 - Київський університет імені Тараса Шевченка, спеціальність «Політологія»


Професійна біографія:

Богдан Суменко – український політолог. Має досвід понад 8 років роботи в органах державної влади. Працював у Національному інституті стратегічних досліджень при Раді національної безпекиі оборони України у відділах міжнародних відносин та внутрішньполітичних досліджень.
Працював спеціалістом з питань економічної безпеки групи компаній «DeVison», де займався аналізом та виявленням загроз діяльності групи компаній, а також організацією інформаційно-аналітичного супроводження діяльності керівництва групи компаній.
Працював в НАК «Нафтогаз України» у Департаменті інформаційно-аналітичного забезпечення, де займався аналізом тенденцій на світових нафтових і газових ринках, ризиків та можливостей для основних міжнародних енергетичних гравців, а також перевіркою їхньої ділової репутації та готовності до співпраці з українськими нафтогазовими компаніями.
Працював в Українському Фонді Демократії «Спочатку Люди». Займався підготовкою та наповненням контентом сайту Фонду, веденням блогів та розвитком співробітництва з європейским веб-порталом «EurActiv». Досліджував перспективи участі України у міжнародних інтеграційних проектах, займався аналізом переваг і недоліків евроінтеграційного напрямку розвитку України та перспектив участі України в російських інтеграційних проектах.

 

 

Роман Рукомеда


Співзасновник Інформаційно-аналітичного Центру «Контент і Консалтинг»

 

Освіта:

2000 – бакалавр політології, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

2002 – магістр політології, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

2007 – кандидат політичних наук, тема дисертації «Неоєвразійство в сучасній політиці Росії»


Професійна біографія:

Роман Рукомеда – український політолог, експерт в міжнародних, безпекових та енергетичних питаннях. Має досвід понад 9 років роботи на державній службі, де працював у сфері національної безпеки, спочатку в Національному інституті проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки і оборони України, а згодом і в Апараті Ради національної безпеки і оборони України.
Спеціалізувався на питаннях взаємодії міжнародної політики і безпекової сфери.
Працюючи в НАК «нафтогаз України» в департаменті інформаційно-аналітичного забезпечення, досліджував сучасні тенденції на ринках нафти і гази у світі, ризиків та можливостей для енергетичних гравців. Брав участь у підготовці документів в питанні регулюванні газових відносин, розробці реформування напрямків українського нафтогазового сектору відповідно до законодавства ЄС, питанні видобування і розробки сланцевого газу в Україні. Був в авангарді тих, хто стимулював дискусії щодо доцільності видобутку сланцевого газу в Україні.
Працював 2 роки в Українському Фонді демократії «Спочатку Люди». Був редактором тижневика «Democracy Watch», координатором роботи між Фондом та європейським інформаційним порталом EurActiv, автором багатьох публікацій для цього ресурсу. Здійснював аналіз проблематики міжнародної політики, національної та інформаційної безпеки, ключових тенденцій в енергетичній сфері України, Росії та на глобальному рівні.
Працюючи в Національному Інституті стратегічних досліджень у відділі глобалістики і безпекових стратегій з 2013 року виступав дослідником політичних відносин України і ключових глобальних гравців; політичної ситуації в регіоні Чорного і Каспійського морів; нових енергетичних трендів у світі та їх впливу на Україну і Чорноморський регіон; міжнародних безпекових питань.
Автор понад 100 публікацій в українських та закордонних виданнях, журналах, наукових збірках.